prezent ślubny

Jaki prezent dla pary młodej – 5 dobrych inspiracji

Prezenty to zawsze problematyczna kwestia, więc jaki prezent dla pary młodej powinieneś przygotować? Niezależnie, czy szukamy czegoś dla rodzica lub dziecka na urodziny, czy chcemy wręczyć nowożeńcom coś więcej, niż tylko kopertę. A więc, jaki prezent wybrać dla Pary Młodej? Po pierwsze nie mamy pewności, czy Młoda Para sama nie postanowiła zainwestować w marzenie lub plany i czy ktoś inny nie wpadł na taki sam pomysł, jak my.

Coraz częściej spotykamy jednak rozwiązania, które przychodzą do nas z innych krajów, np. USA. Przykładem jest sporządzanie listy, dzięki której goście mają od razu informacje o tym, czego Młoda Para jeszcze nie ma, a chciałaby mieć. Żeby jednak wybrać prezent, który usatysfakcjonuje nowożeńców, trzeba ich dobrze znać. Koniecznie należy również skontaktować się z innymi gośćmi i dowiedzieć się, czy nie mają oni podobnych planów.

Sprzęt elektroniczny

Telewizor lub sprzęt audio? Dobry pomysł, jeśli Młoda Para jest dopiero na początku swojej wspólnej drogi i planują wspólne mieszkanie dopiero po ślubie. Świetnym pomysłem jest również ekspres do kawy. Warto jednak zrobić porządny research przed weselem, np. z pomocą rodziców nowożeńców.

Voucher lub wycieczka

Weekend w SPA lub turnus na miesiąc (ewentualnie tydzień) miodowy w Grecji, na Islandii lub w Holandii. Propozycji w tym miejscu może być nieskończenie wiele, a wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Ilość ofert pozwala jednak bez problemu dopasować najlepsze rozwiązania do budżetu i oczekiwań, ponieważ różnorodne pakiety dostępne na całym świecie oferują nieograniczone możliwości personalizacji.

Obraz

Nawet jeśli Państwo Młodzi nie są koneserami sztuki, obraz namalowany przez wybitnego artystę, który nawiązuje do ich życia, przyzwyczajeń lub wspomnień, będzie oszałamiającym i spektakularnym prezentem. Koniecznie jednak należy poszukać artysty, który ma styl odpowiadający gustom Państwa Młodych. Nie jest to proste i należy rozpocząć poszukiwania długo przed uroczystością, lecz sam prezent na pewno zostanie zapamiętany do końca życia.

Zestaw podróżny

Większość z nas marzy o podróżach. Jedni w swojej wyobraźni sięgają odległych kontynentów, inni nie zapuszczają się nawet za granicę kraju. Nie ma jednak znaczenia, gdzie chcemy jechać, ponieważ wszystkie plany wyjazdowe spotykają się w jednym punkcie – w sklepie z torbami, walizkami i pozostałymi akcesoriami dla podróżników. Jak wiadomo, im więcej walizek i toreb, tym lepiej. Warto więc zainwestować w prezent dla nowożeńców i wybrać dla nich ciekawy zestaw, z którym zabiorą się zarówno na kilka dni w góry, jak i podróż poślubną na Karaiby.

Prezent nawiązujący do wspólnych zainteresowań

Wiesz, że Państwo Młodzi są miłośnikami szybkich samochodów lub marzą o wspólnym skoku ze spadochronem? W takim razie wybierz prezent, z którego będą mogli cieszyć się razem. Doskonałym połączeniem będzie więc wcześniej wspomniany voucher na skok lub przejażdżkę super samochodem. W tym wypadku wszystko zależy od indywidualnych preferencji nowożeńców.

Skąd czerpać dyskretnie informacje? Najlepszym rozwiązaniem są rodzice obydwu stron. Spróbuj więc porozumieć się z nimi, jeśli zależy Ci na spełnieniu marzeń Młodej Pary.