fbpx

Blog

mercedes do ślubu

Zabytkowe auta vintage w sesji ślubnej – jak wybrać i czy to dobry pomysł

Wchodząc na nową drogę życia, zazwyczaj chcemy zrobić coś szalonego, dzięki czemu zapamiętamy ten moment na zawsze. Wielu nowożeńców stawia na sportowe lub prestiżowe pojazdy, którymi jadą do ślubu i wjeżdżają na posesję domu weselnego. Dlaczego? Ponieważ zazwyczaj robią one największe wrażenie na rodzinie, która nigdy na żywo nie widziała luksusowego modelu Mercedesa, Audi lub BMW. Wiele par nie przywiązuje do tego szczególnej uwagi, lecz często żałują swojego wyboru, gdyż zdjęcia ślubne nie są w pełni satysfakcjonujące. 


Czytaj więcej…
Sesja brzuszkowa - ciążowa

Sesja brzuszkowa – fotografia dla par i młodych rodziców

Informacja o ciąży jest zazwyczaj jedną z najbardziej szokujących wieści, które czekają na pary, nowożeńców lub stare małżeństwa – niezależnie, czy była ona planowana, czy też nie. Niemal większość kobiet twierdzi jednak, że okres ciąży to najprzyjemniejsze i najbardziej satysfakcjonujące miesiące ich życia. Warto więc  uwiecznić ten okres na sesji zdjęciowej, która będzie wspaniałą pamiątką zarówno dla młodych rodziców, jak i samych pociech na przyszłość. Czy może być coś wspanialszego niż obraz zachwyconej i szczęśliwej rodziny w komplecie? 


Czytaj więcej…

5 Rzeczy, których należy unikać podczas organizacji wesela

Gdyby ktoś stworzył taką listę w czasach naszych rodziców, prawdopodobnie byłoby im znacznie łatwiej zorganizować elegancki ślub i wesele. My natomiast zaoszczędzilibyśmy czas na oglądaniu zdjęć, które niestety są zaskakująco kiczowate. Mimo to, na twarzach gości widać radość, a przecież to jest najważniejsze.


Czytaj więcej…
pomysly na sesje slubna

Jak wykorzystać zabawne inspiracje do sesji ślubnych

Chyba każdy widział strony internetowe i fan page z zabawnymi sesjami zdjęciowymi Rosjan. Trzeba przyznać, że są oni bardzo odważnym narodem, który szuka nieszablonowych rozwiązań. Efekt nie zawsze wygląda tak, jak został zaplanowany, lecz dla wielu nowożeńców najważniejsze są chęci.


Czytaj więcej…
Fotograf slubny darlowo

Od czego zacząć karierę fotografa ślubnego cz.1

Kupujesz aparat, bierzesz udział w jednym kursie (może nawet online), wychodzisz robić zdjęcia i… Okazuje się, że nie są oszałamiające. Jest to najczęstszy scenariusz, który spotyka młodych fotografów, którzy chcą spróbować swoich sił w tym zawodzie. Głównym błędem jest jednak podejście do tematu samej fotografii, ponieważ to nie tylko praca zarobkowa, ale również pasja i przyjemność.


Czytaj więcej…