sprzęt fotografa

Obiektywy i sprzęt fotografa ślubnego

Normalni ludzie, słysząc o profesjonalnym fotografie, zazwyczaj wyobrażają sobie kogoś, kto ma przy sobie kilka aparatów przewieszonych na szyi, a wszystkie wyposażone w duże i ciężkie obiektywy. Co myśli zazwyczaj ktoś, kto zna się na branży zawodowej fotografii? Najczęściej przed oczami ma drugiego pasjonata, który czasem posiada więcej obiektywów i akcesoriów, niż sztućców we własnym domu.
Czytaj więcej…

Wino zamiast kwiatów, czyli prezenty od gości

Zaproszenia dla gości są najlepszą formą wyrażenia tego, czego oczekujemy od przybyłych na ślub i wesele. Jest to świetny element, by zaprezentować swoje oczekiwania względem stroju, przyszykowania, a nawet podarków, dzięki czemu można wykluczyć wiele nieporozumień.
Czytaj więcej…

zaproszenia na ślub

Zaproszenia ślubne – zlecić czy zrobić

Scrapbooking to coraz popularniejsza forma przygotowań jakichkolwiek zaproszeń (w tym kartek ślubnych). Czym się one charakteryzują i co to słowo w ogóle oznacza? Otóż są to kartki przygotowane ręcznie, dzięki czemu wszystkie są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.
Czytaj więcej…

plener-w-gorach-chrzanowski-pl

Nietypowe miejsca na sesje ślubną

Wybór parku lub okolicznych terenów zielonych jest dla Was zbyt oklepany i szukacie alternatywnych miejsc na odważną sesję ślubną? Świetnie! To niemal wymarzone zadanie dla profesjonalnego fotografa ślubnego, który podchodzi do swojej pracy i wykonywanych zadań z pasją i zamiłowaniem.
Czytaj więcej…