fbpx

Blog

prezent ślubny

Jaki prezent dla pary młodej – 5 dobrych inspiracji

Prezenty to zawsze problematyczna kwestia, więc jaki prezent dla pary młodej powinieneś przygotować? Niezależnie, czy szukamy czegoś dla rodzica lub dziecka na urodziny, czy chcemy wręczyć nowożeńcom coś więcej, niż tylko kopertę. A więc, jaki prezent wybrać dla Pary Młodej? Po pierwsze nie mamy pewności, czy Młoda Para sama nie postanowiła zainwestować w marzenie lub plany i czy ktoś inny nie wpadł na taki sam pomysł, jak my.


Czytaj więcej…
Jak zostać świadkową

Jak zostać świadkową

Jeśli pierwszy raz w życiu jesteś druhną, na pewno niezwykle przejmujesz się swoim zadaniem. Nic dziwnego. Nie należy ono wcale do prostych, a biorąc pod uwagę, że ślub to najważniejszy dzień w życiu Panny Młodej, na Twoich barkach spoczywa ogromna odpowiedzialność. Jak zostać świadkową? Przestań się bać, ponieważ nie pomoże to w niczym i weź się w garść – to nie Ty wkraczasz na nową drogę życia.


Czytaj więcej…
mercedes do ślubu

Auto do ślubu – jakie wybrać?

Wchodząc na nową drogę życia, zazwyczaj chcemy zrobić coś szalonego, dzięki czemu zapamiętamy ten moment na zawsze. Wielu nowożeńców stawia na sportowe lub prestiżowe pojazdy, którymi jadą do ślubu i wjeżdżają na posesję domu weselnego. Dlaczego? Ponieważ auta do ślubu zazwyczaj robią największe wrażenie na rodzinie, która nigdy na żywo nie widziała luksusowego modelu Mercedesa, Audi lub BMW. Wiele par nie przywiązuje do tego szczególnej uwagi, lecz często żałują swojego wyboru, gdyż zdjęcia ślubne nie są w pełni satysfakcjonujące. 


Czytaj więcej…
Sesja brzuszkowa - ciążowa

Sesja brzuszkowa – fotografia dla par i młodych rodziców

Informacja o ciąży jest zazwyczaj jedną z najbardziej szokujących wieści, które czekają na pary, nowożeńców lub stare małżeństwa – niezależnie, czy była ona planowana, czy też nie. Niemal większość kobiet twierdzi jednak, że okres ciąży to najprzyjemniejsze i najbardziej satysfakcjonujące miesiące ich życia. Warto więc  uwiecznić ten okres na sesji zdjęciowej, która będzie wspaniałą pamiątką zarówno dla młodych rodziców, jak i samych pociech na przyszłość. Czy może być coś wspanialszego niż obraz zachwyconej i szczęśliwej rodziny w komplecie? 


Czytaj więcej…

5 rzeczy, których należy unikać podczas organizacji wesela

Gdyby ktoś stworzył taką listę w czasach naszych rodziców, prawdopodobnie byłoby im znacznie łatwiej zorganizować elegancki ślub i wesele. My natomiast zaoszczędzilibyśmy czas na oglądaniu zdjęć, które niestety są zaskakująco kiczowate. Mimo to, na twarzach gości widać radość, a przecież to jest najważniejsze.


Czytaj więcej…