fbpx

5 Rzeczy, których należy unikać podczas organizacji wesela

Gdyby ktoś stworzył taką listę w czasach naszych rodziców, prawdopodobnie byłoby im znacznie łatwiej zorganizować elegancki ślub i wesele. My natomiast zaoszczędzilibyśmy czas na oglądaniu zdjęć, które niestety są zaskakująco kiczowate. Mimo to, na twarzach gości widać radość, a przecież to jest najważniejsze.


Czytaj więcej…
pomysly na sesje slubna

Jak wykorzystać zabawne inspiracje do sesji ślubnych

Chyba każdy widział strony internetowe i fan page z zabawnymi sesjami zdjęciowymi Rosjan. Trzeba przyznać, że są oni bardzo odważnym narodem, który szuka nieszablonowych rozwiązań. Efekt nie zawsze wygląda tak, jak został zaplanowany, lecz dla wielu nowożeńców najważniejsze są chęci.


Czytaj więcej…
Fotograf slubny darlowo

Od czego zacząć karierę fotografa ślubnego cz.1

Kupujesz aparat, bierzesz udział w jednym kursie (może nawet online), wychodzisz robić zdjęcia i… Okazuje się, że nie są oszałamiające. Jest to najczęstszy scenariusz, który spotyka młodych fotografów, którzy chcą spróbować swoich sił w tym zawodzie. Głównym błędem jest jednak podejście do tematu samej fotografii, ponieważ to nie tylko praca zarobkowa, ale również pasja i przyjemność.


Czytaj więcej…

Czy fotobudka na weselu jest konieczna?

Szukając dodatkowych atrakcji dla gości weselnych, wiele osób szuka nieszablonowych pomysłów i rozwiązań. W branży ślubnej stale pojawiają się nowe usługi, produkty i trendy. Jednym z doskonałych przykładów jest fotobudka, którą można spotkać nie tylko w czasie imprez weselnych, ale również studniówek, połowinek i wielu innych istotnych wydarzeń.


Czytaj więcej…