fbpx
Fotograf weselny – Bartosz Chrzanowski

Bartosz Chrzanowski

Kocham swoją pracę, dlatego mogę rozwijać się i oferować swoim klientom maksymalne zaangażowanie w każdy projekt. Doskonale trafiliście, jeśli potrzebny jest Wam profesjonalny fotograf weselny. Szczecin jest miastem, w którym można mnie znaleźć, dlatego zapraszam serdecznie wszystkich nowożeńców do kontaktu – razem znajdziemy rozwiązania, które pozwolą Wam wspominać dzień ślubu i wesela w wyjątkowy sposób.

Młode pary o swoim fotografie ślubnym

Klaudia & Mateusz

Fotograf ślubny szczecin

Karolina & Szymon

Fotograf ślubny koszalin

Martyna & Andrzej

Fotograf ślubny szczecin

Agata & Hubert

Fotograf ślubny białogard

Fotograf ślubny Szczecin i cała Polska

Na ślubie moim głównym zadaniem jest fotografowanie momentów przedstawiających kadry pełne emocji, które poruszają ludzi. Lubię szukać drobnych szczegółów, chwil, które za chwilę znikną ale z dystansem aby nie ingerować, aby nie zmieniać ich autentyczności. To co otrzymacie to część Waszej historii, którą będziecie chętnie oglądać.

Fotograf mywed
wedding photographer
international photographer
wedisson photographer

Reportaż ślubny - nie było kolorowo

Nim zacząłem zajmować się fotografią ślubną i realizacją własnych marzeń, musiałem nauczyć się współpracować z klientami, rozmawiać z nimi o ich potrzebach i przede wszystkim realizować najbardziej skomplikowane wizje. Jako osoba nieśmiała, nie było mi łatwo, jednak doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy otworzyło mnie na innych. Dziś mogę pochwalić się sukcesami i łatwością w nawiązywaniu pozytywnych relacji – dlatego zawsze dbam o atmosferę podczas rozmów z Wami i staram się o to, by każdy czuł się maksymalnie swobodnie.

Wiem, jak ważne są zdjęcia z uroczystości i najważniej nocy w Waszym wspólnym życiu. Gdy zaczynałem rozwijać się w tym fachu, to nie miałem pojęcia, jak trudne zadania ma fotograf na wesele. Szczecin to duże miasto ze wspaniałymi możliwościami i jeszcze ciekawszymi mieszkańcami, dzięki którym szybko mogłem zacząć budować swoją markę. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez aparatu, obiektywu i uśmiechów Państwa Młodych oraz rozbawionych biesiadników, którzy z przyjemnością pozostawią po sobie ślad na zdjęciach.

Sami przekonajcie się o tym, co mogę Wam zaproponować – wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie.

Zapytaj o wolny termin

Wypijmy dobrą kawę!