Fotograf weselny – Bartosz Chrzanowski

Bartosz Chrzanowski

Kocham swoją pracę, dlatego mogę rozwijać się i oferować swoim klientom maksymalne zaangażowanie w każdy projekt. Doskonale trafiliście, jeśli potrzebny jest Wam profesjonalny fotograf weselny. Szczecin jest miastem, w którym można mnie znaleźć, dlatego zapraszam serdecznie wszystkich nowożeńców do kontaktu – razem znajdziemy rozwiązania, które pozwolą Wam wspominać dzień ślubu i wesela w wyjątkowy sposób.

Nim zacząłem zajmować się..

Nim zacząłem zajmować się fotografią ślubną i realizacją własnych marzeń, musiałem nauczyć się współpracować z klientami, rozmawiać z nimi o ich potrzebach i przede wszystkim realizować najbardziej skomplikowane wizje. Jako osoba nieśmiała, nie było mi łatwo, jednak doświadczenie zdobyte w rodzinnej firmie otworzyło mnie na innych. Dziś mogę pochwalić się sukcesami i łatwością w nawiązywaniu pozytywnych relacji – dlatego zawsze dbam o atmosferę podczas rozmów z Wami i staram się o to, by każdy czuł się maksymalnie swobodnie.

Wiem, jak ważne są zdjęcia z uroczystości i najważniej nocy w Waszym wspólnym życiu. Gdy zaczynałem rozwijać się w tym fachu, to nie miałem pojęcia, jak trudne zadania ma fotograf na wesele. Szczecin to duże miasto ze wspaniałymi możliwościami i jeszcze ciekawszymi mieszkańcami, dzięki którym szybko mogłem zacząć budować swoją markę. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez aparatu, obiektywu i uśmiechów Państwa Młodych oraz rozbawionych biesiadników, którzy z przyjemnością pozostawią po sobie ślad na zdjęciach.

Sami przekonajcie się o tym, co mogę Wam zaproponować – wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie.

Młode pary o mnie…

Kasia&Michał

Bartku!

Przede wszystkim chcielibyśmy Ci podziękować za piękną pamiątkę. Twoje zdjęcia oddają w pełni klimat naszego ślubu. Choć pierwszy dzień lata okazał się niezbyt słoneczny, trochę nerwowy 🙂 to jednak na zdjęciach w ogóle tego nie widać 🙂Jest za to mnóstwo uśmiechniętych twarzy, bawiących się gości, piękne kolory, wszystkie ważne dla nas chwile. Pokazałeś nam to, czego nie mogliśmy zobaczyć. Dzięki Tobie wiemy, że nasi gości byli tego dnia równie szczęśliwi, co my. Byłeś dla nas oparciem, cały czas uśmiechnięty i pogodny. Czuliśmy się przy Tobie swobodnie, więc może dlatego nam i wszystkim naszym bliskim tak bardzo podobają się Twoje zdjęcia. Zwłaszcza te robione późnym wieczorem. Nie żałujemy, że zrobiliśmy przyjęcie na dworze. Zdjęcia zrobione po zmroku wyszły bardzo nastrojowo i kolorowo.
Sesja zdjęciowa była rewelacyjna – naturalna, subtelna, zrobiona w pięknych miejscach. Tak jak chcieliśmy. Miło się z Tobą współpracowało. Jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Z czystym sumieniem możemy Cię polecić, na pewno nikt nie będzie żałował takiego wyboru. Pełen profesjonalizm.

P.S. Zaspokoiłeś moją artystyczną duszę 😉

Agata&Hubert

Nigdy nie sądziłam, że wybór fotografa na ślub jest tak trudny , na szczęście wybraliśmy najlepszego ! Bartek był na naszym ślubie nie tylko fotografem, ale także oparciem – swoim poczuciem humoru potrafił rozładować napiętą atmosferę przed wyjściem do kościoła natomiast na przyjęciu zapomnieliśmy, że jest z nami – Bartek jest niewidzialny ??? Bawiliśmy się na całego zapomnając o pozowaniu. Dzięki temu mamy piękne, naturalne zdjęcia, świetnie uchwycone chwileDziękujemy Ci za tak wspaniałą pamiątkę i gorąco polecamy ! 🙂

Asia&Paweł

Najlepszy!
Powinno być 6+! �
Gorąco polecam wszystkim!
Mistrzowska robota, pełen profesjonalizm i zaangażowanie!
Cudowne zdjęcia pełne emocji! � 
100% zadowolenia!
Ogromnie dziękujemy za wspaniałą pamiątkę! �

Agnieszka&Daniel

Bartek to bardzo dobry i profesjonalny fotograf dzięki swoim umiejętnościom i zaangażowaniu potrafi robić naprawdę piękne zdjęcia! Na fotkach z wesela nie widać rutyny lecz świeżość i pomysłowość. Jest przy tym otwarty i ma duże poczucie humoru, dzięki czemu potrafi rozluźnić atmosferę (co w dniu ślubu jest naprawdę bardzo pomocne)! Mogę polecić z czystym sumieniem a kto nie skorzysta niech żałuje! Bartek to 100% profesjonalizmu!!!

Krysia&Mateusz

Dziekujemy Ci za tak wspaniałe zdjecia i za pracę jaką włożyłeś w ich wykonanie. Twoja fantastyczna osobowość i poczucie humoru, pozwoliło wprowadzić fantastyczną atmosferę w tym wyjątkowym i stresującym dla nas dniu. Pełen profesjonalizm i dusza artysty to przepis na sukces. Twoje zdjecia mają w sobie coś magicznego i myślę, że za jakieś 40 lat jak będziemy z żoną oglądać twoje dzieło, nadal bedziemy czuć magię tych chwil, które nam wtedy towarzyszyły.

Ewa&Wojtek

Fotograf na miarę mistrza ! Nie ma lepszego na całym świecie ! Serdecznie gorąco i najmocniej polecam !! Doświadczenie przekracza wszystko ! Pomoc w organizacji dnia od samego początku niezastąpiona ! Nie wyobrażam sobie tego dnia bez Jego obecności ! Nie dość że zdjęcia przepiękne ! Atmosfera wspaniała. To i rady i wskazówki w tak ważnym dniu cudowne i pomocne ! Prześliczna pamiątka gwarantowana i na zdjęciach i wspomnieniach !
P O L E C A M !

Zobacz mnie również na:

Fotografia ślubna