Sesja ślubna jest dla większości klientów najwspanialszą pamiątką, która pozostaje im po tym wyjątkowym dniu – dlatego wszystkim zależy na tym, by ich zdjęcia były wyjątkowe i w pełni oddawały uczucia do siebie. Zaufajcie swojemu fotografowi ślubnemu, jeżeli nie macie pomysłu na sesję.

Wiele par zastanawia się nad tym, czy lepszym wyborem będzie sesja plenerowa, która oferuje niemal nieskończone możliwości, czy jednak postanowienie o studyjnych, eleganckich i spokojnych propozycjach, będzie seksowniejszym pomysłem. Warto rozważyć wady i zalety obydwu dróg, by decyzja była w pełni świadoma i odpowiedzialna – w końcu ślubna sesja zdjęciowa zostanie na zawsze i będzie przypominać o tym, jakie uczucia kierowały wami w czasie rozpoczęcia wspólnej drogi życiowej.

Sesja ślubna w plenerze – nie tylko lato oferuje piękno

Chociaż zachód słońca, letni klimat i zieleń otaczającej przyrody jest najczęściej wybieraną formą przez Parę Młodą, nie należy zapominać o innych porach roku, które wcale nie wykluczają ślubnej sesji zdjęciowej w plenerze.

Wiosna, czyli czas miłości

Na temat wiosny już od wieków poeci pisali swoje wiersze, a malarze malowali wspaniałe obrazy – nazywając ją królową miłości i czasem, gdy wraz z pojawieniem się zieleni oraz kwiatów, rodziły się również nowe uczucia, pożądanie i rozkwitały związki.

Czy nie warto wykorzystać tego w fotografii ślubnej? Przecież radość i szczęście widać wtedy dookoła, wystarczy się tylko rozejrzeć!

Letni zachód słońca i nieprzemijający romantyzm

Nowa droga życia i zachodzące słońce, zwiastujące nadchodzący dzień i zmiany? Lato udostępnia wiele możliwości, które można wykorzystać na tysiące sposobów! Sesja plenerowa w lecie to najczęstszy wybór przez klientów, którym zależy na przyjemnych i romantycznych fotografiach.

Przy dodatnich temperaturach można wykorzystać parki, lasy, łąki, plaże i elementy krajobrazu miejskiego – sesja na dachu wieżowca? Czemu nie! Tutaj nie ma ograniczeń!

Jesienne burze i deszczowy klimat

Wszystkie przeciwności losu można w szybki sposób zamienić na pozytywne strony sytuacji – po co walczyć z deszczem, skoro można ubrać go w bardzo romantyczny klimat sesji ślubnej?

Czy wspólna walka z przeciwnościami losu, nie jest wpisana w szczęśliwe małżeństwo? Oczywiście, że tak, natomiast deszcz jest wspaniałym symbolem problemów, które będą spotykać was codziennie, niezależnie od tego, czy będą one dotyczyć spraw związanych z finansami, zdrowiem, czy pracą zawodową – wspólna walka i wsparcie jednak gwarantuje sukces!

Zima też ma swój urok!

Śnieg na drzewach i leśny klimat zimowy – czy trzeba coś jeszcze dodawać do tej sesji plenerowej? Mimo niskich temperatur, znalezienie odpowiedniego miejsca i subtelnej scenerii nie należy do trudnych, by sesja plenerowa stała się czymś zapierającym dech w piersiach!

Sesja studyjna – elegancja i kreatywność

Fotografia ślubna, która jest wykonywana w profesjonalnie przygotowanym studio, jest bardzo eleganckim sposobem na naprawdę romantyczne zdjęcia. Wszystko jednak zależy od pomysłów, planów i wyposażenia, więc należy skontaktować się wcześniej, by ustalić możliwości i realizację.