Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu ludzi – nic więc dziwnego, że szukają oni rozwiązań, które uczynią ten dzień pięknym, wyjątkowym i warto pokusić się o stwierdzenie magicznym.

Jakie trendy będą panować w 2018 roku? Czego spodziewać się w czasie imprez i jak przygotowywać salę oraz sesję zdjęciową? Warto wziąć pod uwagę wszystkie możliwości.

Subtelność i minimalizm

Prosta i minimalistyczna suknia ślubna, doskonale będzie komponować się z kolorami bieli i szarości. Aranżacja wnętrza powinna być chłodna, więc warto poinformować gości o swoich planach, by mogli oni dostosować odpowiednio wcześnie swoją garderobę – potęgując tym samym efekt niezwykłej elegancji.

Ślubna sesja zdjęciowa może zostać wykonana w plenerze i otwartej przestrzeni, która zachwyca wrażeniem wolności. Połączenie zimnych kolorów z zielenią kwiatów stworzy delikatny kontrast, który nada całej aranżacji wesołego klimatu.

Kolorowo w klimacie lat 70-tych

Każdy kocha klimat i styl lat 70-tych. Były one pełne koloru, radości i szaleństwa – a czy właśnie nie powinno takie być wesele i rozpoczęcie tej wspaniałej drogi życia?

W roku 2018, miłośnicy hippie mogą pozwolić sobie na szaleństwo, kwieciste wzory i aranżacje w stylu “wszystkie meble z innej parafii”. Jest to świetna propozycja na wesela plenerowe i sesje zdjęciowe dla szalonej młodej pary – mogą oni w końcu puścić z ryzów swoje pomysły i potraktować to jako świetną zabawę!

Modnie, industrialnie i odważnie

Beton, stalowe konstrukcje i duża ilość żarówkowego światła – to wspaniały pomysł na wyjątkowe wesele w industrialnym klimacie. Zdjęcia ślubne w tym stylu robią piorunujące wrażenie, jednak przygotowanie takiej imprezy nie będzie proste.

Kwiatowe detale wybitnie dobrze ocieplają stalowe i ciężkie stoły, które będą zastawione przekąskami i napojami. Warto zadbać również o wygląd zastawy i posiłków, by zostały one przygotowane w sposób minimalistycznie – klasyczna zastawa stołu, znana z większości Polskich wesel, będzie zbyt mocno gryźć się z tym wymagającym stylem.