zdjecia ślubne we wloszech

TOP 10 najlepszych miejsc na sesję ślubną w Szczecinie i okolicach – cz. 2

TOP 10 najlepszych miejsc na sesję ślubną w Szczecinie i okolicach - cz. 2 1

 

Oto druga część zestawienia najlepszych miejsc na sesję ślubną w Szczecinie. W tym wyborze uwzględnione zostały również mniej oczywiste scenerie, idealne na par stawiających na oryginalność.

 1. Jezioro Szmaragdowe
  Zestawienie rozpoczynamy od kolejnego już jeziora, jednak ten wybór to idealny wybór dla par ceniących sobie niestandardowe okazy natury. Akwen ten, jak sama nazwa wskazuje, charakteryzuje się przepięknym odcieniem niebieskiego. Przejrzysta, szmaragdowa barwa jeziora to idealne okoliczności do stworzenia artystycznej sesji ślubnej w wodzie.
 2. Ogród Różany
  Kwiatem przypisanym miłości jest róża, dlatego ogród jej poświęcony to częsty wybór wśród fotografów ślubnych ze Szczecina. Młoda para pozująca wśród pachnących kwiatów to bajkowa wizja, jednak należy pamiętać, że ogród najlepiej prezentuje się w czerwcu — wtedy róże są w pełnym rozkwicie.
 3. Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
  Ten wybór nie należy do oczywistych jednak, miejsce to jest świetną alternatywą dla klasycznych sesji ślubnych. Nowoczesny budynek wybija się na tle innych, przez co tworzy nie lada konkurencję. Biała konstrukcja stanowić będzie oryginalne tło do sesji nowożeńców w Szczecinie.
 4. Brama Królewska i Brama Portowa
  Przykład ten może stanowi jeden z elementów składających się na całość sesji ślubnej. Odpowiednio wykadrowane przez fotografa ślubnego zdjęcia będą świetnie wyglądały, szczególnie wieczorową porą o zachodzie słońca. Światło pięknie będzie odbijało się od uwypuklonych elementów architektonicznych. Romantyczne wzornictwo uwydatni powab i elegancję fotografii.
  Drugą, podobną propozycję stanowi Brama Portowa — jest to skromniejsza siostra Bramy Królewskiej. Wybór tego zabytku może okazać się strzałem w 10 dla lubiących minimalizm par.
 5. Fontanna na Wałach Chrobrego
  Przepiękna, zabytkowa fontanna w połączeniu z młodą parą i wyobraźnią fotografa ślubnego stworzy bajkową scenografię. Efekty pracy będą podziwiane przez wszystkich, a taka wizja zaskoczy nie jednego mieszkańca nadmorskiego miasta. Niemal rzymska sceneria to świetny wybór na romantyczną i śródziemnomorską sesję ślubną w Szczecinie.

Przedstawione propozycje na zdjęcia to zbiór najlepszych zabytków i charakterystycznych dla miasta miejsc. Mamy nadzieję, że każda para odnajdzie coś dla siebie w tej krótkiej serii.