TOP 10 najlepszych miejsc na sesję ślubną w Szczecinie i okolicach – cz. 1

TOP 10 najlepszych miejsc na sesję ślubną w Szczecinie i okolicach - cz. 1 1

 

Sesja ślubna to świetna pamiątka na długie lata. Ułożone w albumie zdjęcia będą wdzięcznie przypominać o tym wyjątkowym wydarzeniu. Odpowiednio zaplanowana, klimatyczna sesja ślubna to niezastąpiony element wesela. Poniżej zamieściliśmy kilka polecanych propozycji:

  1. Jezioro Głębokie – Połączenie dobrego fotografa ślubnego i wyjątkowych okoliczności przyrody to przepis na sukces. Zdjęcia młodej pary wykonane na łonie natury to trend, który nigdy z mody weselnej nie wyjdzie. Dobrym miejscem na fotografię ślubną w Szczecinie są tereny Jeziora Głębokiego. Obecne tam zarówno akweny, jak i lasy dają ogromne pole do manewru. Piękne światło padające spomiędzy drzew tworzy niesamowity i niepowtarzalny klimat sesji ślubnej — jedynym ograniczającym aspektem jest wyobraźnia uczestników.
  2. Sady Rajewscy – Popularnym miejscem na sesję fotograficzną, szczególnie ślubną są Sady Rajewscy. Przepiękne gaje jabłoniowe są świetnym miejscem na weselne zdjęcia w stylu rustykalnym lub boho. To miejsce — ze względu na swój niesamowity klimat — na stałe zapisało się na mapie sesji ślubnych w Szczecinie. Sady Rajewscy to tradycja sadownictwa, kontynuowana z pokolenia na pokolenia od niemal 60 lat.
  3. Puszcza Bukowa – Fantazyjna sesja ślubna w lesie to wspaniała pamiątka. Bogate odcienie zieleni przepięknie komponują się z bielą sukni panny młodej. Gra światła, szczególnie tego porannego nadaje fotografiom magii i powala na uzyskanie niesamowitych efektów współpracy z fotografem ślubnym.
  4. Wały Chrobrego w Szczecinie – Niemal każda kobieta chciała być kiedyś księżniczką — marzyła o dostojnym życiu i pięknych strojach. Ta dziecinna fantazja, choć na chwile może stać się rzeczywistością — przy pomocy fotografa ślubnego i Wałów Chrobrego w Szczecinie obudzisz w sobie małą księżniczkę. Przepiękna sceneria jak z bajki stworzy klimat niemal z opowiadania o Kopciuszku. Ta lokalizacja jest świetnym punktem na zrealizowanie sesji zdjęciowej.
  5. Wenecja Szczecińska – Sesja ślubna we włoskiej Wenecji może nieco utrudnić, a nawet pokrzyżować plany. Na szczęście Szczecin posiada swoją infrastrukturę wodną. Klimatyczne wodne trasy to świetna alternatywa dla tradycyjnej sesji ślubnej. Romantyczne okoliczności sprzyjają dobrym nastrojom i kwitnieniu miłości, dlatego to świetna propozycja na sesję z fotografem ślubnym w Szczecinie.

Szczecin ma do zaoferowania wiele pięknych lokalizacji, idealnych na ślubne sesje fotograficzne. Zapraszamy do dalszego odkrywania niesamowitych zakamarków tego miasta w drugiej części tekstu.