Trendy ślubne zmieniają się co roku, dzięki czemu każda impreza może wyglądać inaczej. Jedno jest jednak niezmienne – chodzi o elegancki strój Pana Młodego! Jak wyglądać dobrze na własnym ślubie, zdjęciach i weselu? Warto zastanowić się nad najnowszymi trendami!

Elegancja leży w prostocie

Białe i różowe garnitury są dobrym pomysłem, jeśli ktoś gra statystę w filmie o latach 60-tych – stawiając na modę i dobry gust, należy postawić na czarny lub granatowy kolor garnituru i białą koszulę.

Stawiając na jasne kolory, można wybrać szary lub niebieski kolor, jednak jest to ryzykowne, więc bez konsultacji z profesjonalnym krawcem, prawdopodobnie się nie obejdzie!

Garnitur powinien leżeć idealnie, więc szycie go na miarę, jest odpowiednim pomysłem dla każdego modnego Pana Młodego, który chce prezentować się jak najlepiej. Zarówno nogawki spodni, jak i rękawy w marynarce, nie mogą być zbyt długie, krótkie, ciasne lub luźne, więc kupując nawet budżetowy i gotowy produkt, warto udać się do specjalisty, który nałoży poprawki.

Stawiając na minimalizm, prostotę i klasykę, można osiągnąć wybitnie elegancki efekt, który zachwyci gości i doskonale będzie wyglądał na ślubnej sesji zdjęciowej!