Standardy i warunki życia z czasem zaczynają się zmieniać, co można zauważyć nawet na ulicach – coraz większa ilość osób przywiązuje uwagę do tego, czy elementy odzieży do siebie pasują i czy wyglądają one gustownie. Trend elegancji i luksusu widoczny jest również w czasie organizacji ślubów i wesel, ponieważ coraz większa ilość nowożeńców odchodzi od klasycznej formy wydarzenia.

Każdy zna układ, w który wchodzi ceremonia weselna, obiad, tańce i zabawa, oczepiny, pożegnanie większości gości i dalsze świętowanie z resztą do białego rana. Z czasem zaczyna się on jednak nudzić, więc nowożeńcy szukają ciekawszych i innowacyjnych rozwiązań, które zaskoczą wszystkich gości weselnych – eleganckie imprezy są rozwiązaniem, jednak jak wtedy zabawiać obecnych bliskich i jak zorganizować taką noc?

Aranżacja sali i kościoła, czyli zapewnij sobie wspaniałe zdjęcia

Otoczenie ma ogromne znaczenie w pracy fotografa ślubnego, więc jeśli zależy Państwu na eleganckich i zapierających dech w piersiach zdjęciach, warto rozważyć propozycję subtelnego przystrojenia sali i kościoła. Jednokolorowe aranżacje w bieli wyglądają niezwykle wyjątkowo, tworząc przyjemną aurę i szczęśliwą atmosferę – warto na zaproszeniach dodać wzmiankę, że goście są mile widziani w określonym dress code – Panowie w czarnych garniturach i białych koszulach, natomiast Panie w białych kreacjach wieczorowych.

Skoro już wiadomo, by wybierać jednokolorowe kwiaty, balony i dodatki, należy zająć się stołem i poczęstunkiem dla gości. Niewielkie przystawki powinny być obecne do napojów wyskokowych, lecz lepiej zatrudnić większą ilość obsługi, która stale będzie donosić przekąski i uzupełniać tace ze słodkościami, niż zastawiać syto stół, tworząc klasyczny przepych.

Muzyka – do czego się ruszać?

Dj weselny Sebastian Pączkowski

Eleganckie bankiety kojarzone są ze spokojną muzyką klasyczną, więc czy trzeba zatrudniać całą orkiestrę? Niekoniecznie, ponieważ to jest wesele i czas, w którym każdy powinien się bawić, a przy wolnych utworach można tańczyć jedynie przez krótki moment – tutaj lepiej postawić na klasyczny akompaniament weselny, czyli popowe i disco polowe hity, które są znane i lubiane przez wszystkich biesiadników.

Jeśli zespół ma spełnić oczekiwania wymagających gości, lepiej wybrać osoby z doświadczeniem i dużą ilością pozytywnych opinii – nieznana kapela, która zawiedzie Państwa Młodych, jest w stanie zepsuć nawet najbardziej elegancką i przemyślaną imprezę, więc lepiej nie ryzykować.

Elegancka fotografia ślubna

Fotograf ślubny Szczecin
Fotograf ślubny

Zdjęcia i film ze ślubu oraz wesela, zostaną wraz ze wspomnieniami nowożeńców na dłużej, więc warto zadbać o to, by przez resztę życia patrzeć na nie z zachwytem.

Ślubne sesje plenerowe są w stanie stworzyć romantyczny obraz miłości i bliskości między dwojgiem zakochanych ludzi, którzy zdecydowali się zostać ze sobą na zawsze. Oprawione fotografie ślubne, powinny zająć zaszczytne i widoczne miejsce w domu, by cały czas przypominały o tym, czego chcieliśmy w danym dniu dla swojej drugiej połówki i jakie emocje towarzyszyły nam w czasie ślubu, wesela i tej jedynej w swoim rodzaju sesji zdjęciowe.