Tańce, dobra muzyka, pyszne jedzenie i napoje wyskokowe – brzmi niemal jak przepis na udane wesele. Brakuje jednak jednego, bardzo istotnego elementu – atrakcji dla gości weselnych.

Co można zaproponowanym przybyłym, by zaskoczyć ich i nastroić o północy do dalszej, wielogodzinnej zabawy na parkiecie i konwersacji przy stołach z bliskimi? Możliwości jest naprawdę wiele.

Gry i zabawy

W dalszym ciągu jest to najpopularniejsza forma zaangażowania gości w coś innego niż taniec i rozbawienie ich w czasie imprezy. Coraz częściej jednak nowożeńcy szukają innych propozycji, ponieważ większość zabaw oczepinowych, zdążyła się po prostu znudzić. Możemy wyróżnić takie zabawy jak:

Klocki, Taniec z gwiazdami, Jaka to melodia, Kareta, Rodzina w zoo, Test zgodności, Ring bokserski.

Show i pokazy

Zatrudnienie profesjonalnych barmanów, tancerzy, iluzjonistów lub kaskaderów może być pomysłem, który zapadnie w pamięci wszystkich gości.

Świetnym pomysłem może być również pokaz sztucznych ogni, jednak organizacja takiego show może być trudna w realizacji, jeśli chodzi o kwestię pozwoleń. Warto skontaktować się z firmami, które zajmują się przygotowaniem takiego wydarzenia, ponieważ często oferują również pomoc w formalnościach.

Dla par, które cenią sobie wyjątkowe chwile polecam taniec ze świecami lub zdjęcia z zimnymi ogniami. Nastrój jaki temu towarzyszy jest niezapomniany.