Kategoria: Blog

Auto do ślubu – zaskocz swoich gości!

Droga do kościoła może być wspaniałym przeżyciem dla Młodej Pary – w końcu wejście na nową drogę życia, dostarcza niezwykle wiele emocji. Jak jednak zaskoczyć gości spektakularnym wjazdem pod kościół, by wiedzieli oni od razu kto przyjechał?
Czytaj więcej…

Suknia ślubna – kupić, czy wypożyczyć?

Organizacja wesela, zakup garnituru i sukni ślubnej, wynajem auta – to ogromna ilość kosztów, które mogą wymagać dużego budżetu. Poświęcenie czasu na znalezienie odpowiednich produktów i specjalistów, którzy zadbają o wszystkie detale, również wymaga wielu poświęceń, które mogą odbić się na pracy zawodowej lub relacjach z bliskimi.
Czytaj więcej…

Wakacyjna sesja plenerowa, czy fotografia ślubna studyjna?

Sesja ślubna jest dla większości klientów najwspanialszą pamiątką, która pozostaje im po tym wyjątkowym dniu – dlatego wszystkim zależy na tym, by ich zdjęcia były wyjątkowe i w pełni oddawały uczucia do siebie. Zaufajcie swojemu fotografowi ślubnemu, jeżeli nie macie pomysłu na sesję.

Wiele par zastanawia się nad tym, czy lepszym wyborem będzie sesja plenerowa, która oferuje niemal nieskończone możliwości, czy jednak postanowienie o studyjnych, eleganckich i spokojnych propozycjach, będzie seksowniejszym pomysłem. Warto rozważyć wady i zalety obydwu dróg, by decyzja była w pełni świadoma i odpowiedzialna – w końcu ślubna sesja zdjęciowa zostanie na zawsze i będzie przypominać o tym, jakie uczucia kierowały wami w czasie rozpoczęcia wspólnej drogi życiowej.
Czytaj więcej…

Atrakcje dla gości weselnych

Tańce, dobra muzyka, pyszne jedzenie i napoje wyskokowe – brzmi niemal jak przepis na udane wesele. Brakuje jednak jednego, bardzo istotnego elementu – atrakcji dla gości weselnych.
Czytaj więcej…

Modny Pan Młody

Trendy ślubne zmieniają się co roku, dzięki czemu każda impreza może wyglądać inaczej. Jedno jest jednak niezmienne – chodzi o elegancki strój Pana Młodego! Jak wyglądać dobrze na własnym ślubie, zdjęciach i weselu? Warto zastanowić się nad najnowszymi trendami!
Czytaj więcej…

Co warto wiedzieć przed rozpoczęciem przygotowań do ślubu

Zaplanowanie wszystkich działań organizacyjnych, jest ogromnym wyzwaniem dla młodej pary, która prawdopodobnie nie organizowała wcześniej tego typu imprez. Istnieją dwie drogi rozwiązania tego problemu – pierwszą z nich jest samodzielna organizacja wszystkich elementów i nadzór lub zatrudnienie profesjonalnego organizatora wesel i ślubów.

Wybierając pierwszą opcję, warto zastanowić się, o czym warto wiedzieć, przed przygotowaniem się do ślubu.


Czytaj więcej…